Доставка та оплата

Доставка та оплата

Ми пропонуємо Вам всі переваги покупок в онлайні з додатковим безкоштовним сервісом - отриманням товару в зручний для Вас час і в зручному місці. Ви можете забрати своє замовлення в будьякому відділенні Нової Пошти або ми доставимо на Вашу адресу кур'єром Нової Пошти. Чому вигідно і зручно користуватися сервісом? Ми безкоштовно доставимо Ваше замовлення в найближче відділення Нової Пошти або на Вашу адресу.

Ви можете забрати Ваше замовлення в будь-який зручний для Вас час!

Оплата замовлення при отриманні в відділенні Нової Пошти або кур'єру Нової Пошти за вказаною Вами адресою, згідно вартості товару на сайті.

Як скористатися сервісом?

  1. Замовити товар на сайті;
  2. Обрати найближче до вас відділення Нової Пошти, куди необхідно доставити замовлення або вкажіть свою адресу доставки;
  3. Забрати товар з Нової Пошти або отримаєте кур'єром Нової пошти.

Після оформлення замовлення на нашому сайті, ми повідомимо Вам номер замовлення. Як тільки Ваше замовлення буде доставлене до відділення Нової Пошти, Вы отримаєте повідомлення, про те що замовлення вже можна забирати.

Як оформити замовлення?

Оформити замовлення на сайті Ви можете цілодобово. При оформленні покупки вкажіть бажаний спосіб доставки товару: у відділення Нової Пошти, чи адресна доставка кур'єром, а також зручну для Вас форму оплати. Якщо Ви оформили замовлення з 9:00, ми зв'яжемося з Вами протягом дня. Якщо Ви оформили замовлення після 20:00, ми зв'яжемося з Вами на наступний день до 12:00.

Доставка по Україні компанією "Нова пошта" з оплатою готівкою при отриманні замовлення.

- Зробіть замовлення на сайті або по телефону (044) 465-77-13

- При оформленні замовлення на сайті вкажіть спосіб доставки.

- Отримайте SMS з номером накладної.

- Відстежуйте статус посилки на сайті компанії "Нова пошта".

- По приходу відправлення ви отримаєте SMS від компанії "Нова пошта".

- Відвідайте відділення "Нова пошта" (або дочекайтеся кур'єра) і отримаєте відправлення (наявність паспорт або посвідчення особи обов'язково). Перевірте працездатність товару на місці. Сплатіть вартість замовлення оператору або кур'єру.

Коли я отримаю товар?

Уточнюйте термін доставки в момент оформлення замовлення. Термін доставки буде залежати від графіка доставки в ваш регіон компанії "Нова пошта". Якщо ви оплачуєте замовлення за безготівковим розрахунком, то термін доставки може відрізнятися від вказаних на сайті, даний термін ви можете дізнатися у нашого менеджера в момент оформлення замовлення.

Скільки коштує доставка?

Команда Valmi піклується про своїх клієнтів, та бере на себе оплату будьяких видів доставки товарiв. Тому для Вас, доставка буде безкоштовною!

Якими способами можна оплатити товар?

Готівкова оплата

Зробіть замовлення на сайті або по телефону.
Оплатіть покупку готівкою при отриманні замовлення.

Для отримання товару при собі необхідно мати оригінал документа, що посвідчує особу: паспорт громадянина або посвідчення водія, або інший оригінал документа, що підтверджує особу.

Перейти на мобильную версию сайта
Да, перейти Остаться на основной версии