Про компанію

Про компанію
Компанія Valmi чудово зарекомендувала себе на ринку Європи та в Україні, тому багато років є лідером з продажу. Наші головні правила - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, контроль якості продукції, вдосконалення виробництва та використання сучасних технологій, інноваційна діяльність. Все це виявляється у довірі покупців до нашої продукції, у довгостроковій гарантії на нашу продукцію, у відмінних відносинах з партнерами та постачальниками, у розширенні ринку збуту та покращенні якості сервісу.

Вся продукція компанії Valmi відповідає європейським стандартам якості.

Нагрівальні кабелі і мати Valmi мають кращий захист з електробезпеки і кращий захист від механічних пошкоджень.

Електрична тепла підлога Valmi - це сучасна, якісна продукція, і в той же час доступна за головним параметром "ціна - якість", яка прослужить довгі роки. Якщо ви йдете в ногу з часом і не звикли відмовляти собі в домашньому комфорті, тепла підлога Valmi створена спеціально для вас. При виробництві продукції Valmi використовуються лише екологічно чисті матеріали та інноваційні технології.

Системи опалення підлоги Valmi прості в установці, енергоефективні і можуть керуватися за допомогою різних термостатів Valmi.

Кабельні системи Valmi мають дуже великий термін служби. Довговічність роботи систем Valmi можна порівняти з терміном служби всієї будівлі, в якій вони встановлені.

Якщо у Вас виникли складнощі з використанням системи підігріву підлоги – ми завжди вам допоможемо! Якщо виникли проблеми - ви можете звернутися до наших фахівців.

Впевнені, що вибравши продукцію компанії Valmi, ви залишитеся задоволені зробленим вибором на багато років.

Тепла підлога Valmi – це комфорт, на який ви заслуговуєте!

Перейти на мобильную версию сайта
Да, перейти Остаться на основной версии